ПОЧИВКА В МАРМАРИС 2011
Fantasia Hotel Marmaris 4* /HB/
www.fantasia.com.tr
Разположение:
на брега на морето, в район Ичмелер, на 5 км от центъра на Мармарис, на 150 км от летището в Бодрум. Обща площ 3100 кв.м. Обновен през 2010 г.
Хотелът представлява 6-етажна сграда, с общо 72 стаи, от които 68 стандартни (26 кв.м.) и 4 апартамента (59 кв.м.)
В стаите:
климатик, LCD телевизор, телефон, мини бар (срещу заплащане), сейф (срещу заплащане), душ, сешоар, балкон. Подово покритие – килим. Стаите са с изглед към морето.
На територията на хотела:
открит басейн, ресторант, бар при басейна, лоби бар, а ла карт ресторант, оздравителен център, фитнес, 2 магазина, паркинг, конферентна зала.
Хранене:
система HB – закуска и вечеря на шведска маса
ТАБЛИЦА ЗА РЕЗЕРВАЦИИ
Моля, посочете цена от таблицата
Посочените цени са в евро. Отстъпки за ранни записвания - 8 % до 30.04.2011 г. Хотелът е предназначен само за възрастни. Деца до 16 години не се приемат
|
Услуги, развлечения, спорт: фитнес център, сауна, турска баня, дартс, тенис на маса, музика на живо, интернет кафе, безжичен интернет във фоайето на хотела.
Плаж: собствен чакълест плаж. Шезлонги, чадъри, дюшеци – безплатно; плажни хавлии – срещу депозит.
Срещу заплащане: здравен център, джакузи, масаж, фризьорски салон, билярд
ОЩЕ ХОТЕЛИ И ИНФОРМАЦИЯ ОТНОСНО ПОЧИВКАТА: ПОЧИВКА В МАРМАРИС 2011
1-ви ден (събота) Среща на летище София Терминал 1 в 02:00 ч. Полет за Бодрум в 04:00 ч. (петък с/у събота) с АК “Pegasus Air”. Каца в Бодрум в 05:35 ч. Посрещане от фирмата партньор и трансфер с автобус до Мармарис (около 150 км). Настаняване в хотела около 14:00 ч. (По възможност, по-рано). Информационна среща. Свободно време. Нощувка.
2-ри - 6-ти ден Закуска. Свободно време за плаж и развлечения. Възможност за допълнителна екскурзия (срещу допълнително заплащане на място). Нощувка
7-ми ден (петък) Закуска. Свободно време. Освобождаване на хотела в 12:00 ч. В късния следобяд - трансфер до летището в Бодрум за полет до София в 23:55 ч. Каца на Терминал 1 в 01:40 ч. (ден събота)
ЦЕНАТА ВКЛЮЧВА:
* Самолетен билет София – Бодрум - София
* Трансфери летище Бодрум – хотел в Мармарис – летище Бодрум
* 6 нощувки на съответната хотелска база
* Медицинска застраховка с асистанс покритие (10000 евро)
* Екскурзоводско обслужване на място
ЦЕНАТА НЕ ВКЛЮЧВА:
* Летищни такси – 79 евро (към 04.02.2011)
Мармарис е уникално разположен на границата между Егейско и Средиземно море. Той е запазено природно пристанище, в близост до което са разпръснати очарователни островчета.
Това е един от най-очарователните турски курорти, превърнал се само за няколко години от рибарско селище в атрактивна туристическа дестинация. В момента там можете да откриете едни от най-хубавите хотели и ресторанти, красиви плажове, бурен нощен живот и изобилие от търговски обекти. Ще ви очарова многото зеленина в града, величествените гори около него, чистотата и лазурността на морето.
Градът е възникнал на мястото на древния Фискос и е в близост до други интересни археологически обекти като Книдос и Каунос. Едно от най-очарователните места е старата част на града, където можете да се потопите в автентичната атмосфера на Турция и да се насладите на прекрасния изглед към целия залив и към двете яхтени пристанища на града. Там ще откриете какато пъстри пазари за сувенири, така и луксозни магазини, ресторантчета за морски специалитети и традиционна кухня.